top of page
karma2.jpg

                                  1. MODÜL TARİHİ: 14-15 Ocak 2023 saat 09:00-18:00
                                     EĞİTİM ŞEKLİ: Online

*CİNSEL TIP EĞİTİM DERNEĞİ eğitmen kadrosu tarafından organize edilen multidisipliner CİNSEL TIP OKULU projesi toplamda 6 modülden oluşmaktadır. İlk 5 modül eğitimleri her ay bir hafta sonunu (cumartesi-pazar) kapsayacak biçimde ONLİNE olarak verilecektir. 6. modül ise yüz yüze sınıf düzeninde gerçekleştirilecektir. Katılım sertifikalarının da dağıtılacağı bu son modülün tarihi ve eğitim lokasyonuna grup dinamiğine göre ilerleyen aylarda ortaklaşa karar verilecektir.

 

* İlk modülün konusu "Erkek Cinselliği, Erkek Cinsel İstek ve Uyarılma Bozuklukları' olarak belirlendi. Bu modülde  üroloji uzmanı Dr Umut Özdemir ve Shu/Psikoterapist Gülsen Karabacak ve oluşturulan yol haritası ve müfredat üzerinden cinsel tıbba, cinsel terapilere ve terapi sistematiğine dair katılımcılara bilimsel sunumlarını gerçekleştirecekler.

*Modüllere tüm branşlardan hekimler, ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller, fizyoterapistler, ebe hemşireler ve de tüm bu alanların son sınıf öğrencileri katılabilirler. Katılım sağlanabilmesi için diploma ya da öğrenci belgesi görselinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Alan dışı kişiler ise eğitimlere kesinlikle kabul edilmeyecektir. 

 

*Online bilimsel hazırlık modülünü daha önceden almış kursiyerlerimiz öncelikli ve indirimli olarak kayıt yaptırabilirler.

 

* Eğitim müfredatının detayları ve modül eğitimini verecek olan uzmanımız uygunluk durumuna göre ay ay deklare edilecektir.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.MODÜL 14-15 Ocak 2023

Erkek Cinselliği, Cinsel İstek ve Uyarılma Bozuklukları

Dr Umut Özdemir & SHU Psikoterapist Gülsen Karabacak

-----------------------------------------------------------------------

2.MODÜL 25-26 Şubat 2023

---------------------------------------------------------------------

3.MODÜL 25-26 Mart 2023

---------------------------------------------------------------------

4.MODÜL 29-30 Nisan 2023

---------------------------------------------------------------------

5.MODÜL 12-13 Mayıs 2023

---------------------------------------------------------------------

6.MODÜL YÜZ YÜZE EĞİTİM (Yer ve zamanına kursiyerlerimizle birlikte karar verilecektir)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------*Her modülde spesifik bir konu işlenecek olup kursiyerler istedikleri modül ya da modülleri önceden seçip alabilirler. Ancak 6 modülü eksiksiz tamamlayan kursiyerlere dönem sonunda katılım belgeleri takdim edilir ve bu kişiler web sitesinde (www.cinseltip.org) ana menüde yer alan "uzmanlarımız" sayfasında iletişim bilgileri ile birlikte (talep ederlerse) süresiz biçimde ilan edilirler.

*Tüm eğitimler "European Society for Sexual Medicine" ESSM müfredatı uyumlu biçimde gerçekleştirecek olup cinsel tıbbı tüm boyutları ile multidisipliner biçimde kursiyerlere aktarılması hedeflemektedir.

*Her bir modül 1250 TL+ %18 KDV (1475 TL) şeklinde ücretlendirilecektir. Ödeme sonrası eğitime yakın bir tarihte oluşturacağımız whatsapp grubuna kursiyerimizi dahil edeceğiz. Eğitim ile ilgili tüm detay konular bu mecradan da aktarılacaktır. 

 

*Daha önceden online bilimsel hazırlık modülüne katılan kursiyerlerimiz için modül ücreti 1000 TL + KDV (1180 TL)  olarak tanımlanmıştır.

*Yönetim kurulumuzun kararı ile modüllerimizin açılabilmesi için minimum 25 kursiyer sayısına erişilmesi gerekmektedir. Yine bu modül için maksimum da 100 kişilik bir kontenjanımız söz konusudur. Eğitim için online bilimsel hazırlık modülüne katılan kursiyerlerimize öncelik tanınacak olup, kapasitemiz dolduğunda sosyal medya kanallarımızdan duyurusu yapılacaktır.

Bize 0505 525 24 22 numaralı telefondan veya info@cinseltip.org e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca tüm detay bilgilere www.cinseltip.org/cinseltipokulu adresinden de erişebilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------

Kayıt ödemesi için AKBANK IBAN Bilgisi:

 

Simena Özel Sağlık Hizmetleri Tarım Tic AŞ

 

TR32 0004 6007 1488 8000 1857 03

 

** Ticari hesap olması nedeniyle katılan kişiye özel danışmanlık faturası kesilmesi zorunludur.

bottom of page